top of page

4. Oturum: Para Kazanma ve Biriktirme

Süre

90 dk

Ne Çalışacağız?

Para ile ilişkinizi keşfetmeniz ve bolluk bilinci yolculuğunuzda ilerlemeniz için tasarlanmış "Money Talks Workshop"un dördüncü oturumu olan "Para Kazanma ve Biriktirme", para kazanma yöntemleri hakkındaki duygularınızı fark etmenize ve para kazanma kavramını yeniden çerçevelemenize yardımcı olacak bilgi ve egzersizler içerir. Ayrıca, birikim yapma alanındaki duygu ve davranışlarınızı fark ederek, birikim yapma ile ilişkinizi kolaylaştırabilmek amaçlanmaktadır.


Bu oturuma, para kazanma hakkında duygusal farkındalıklarımız üzerine bir egzersiz ile başlıyoruz. Kiyosaki nakit akış dörtlüsünü detaylı olarak irdeleyerek, bu dörtlüdeki alanlara dair duygusal farkındalıklarımızı egzersizler ile çalışıyoruz. Para kazanma yollarının çeşitliliğini ve bu yollardan ilerleme konusunda kendimize koyduğumuz bariyerleri fark etmemizi kolaylaştıracak egzersizler yapıyoruz. Ardından "Birikim" kavramı ile kurduğumuz ilişkiyi keşfetmek üzere egzersizler yaparak birikim stratejimizi gözden geçiriyoruz.


Neler var?

* Oturumda Kullanılan Sunum (pdf)

* Çalışma Kitabı

* Oturum Konularının Video Setine 1 Yıl Boyunca Sınırsız Erişim


Oturum, Money Talks etkinliği katılımcıları ile birlikte yapılmaktadır. Money Talks Etkinliğinin tüm oturumlarına kaydolmak isterseniz uygulamada "Money Talks" etkinliğini aratarak detayları öğrenebilirsiniz.


Uyarı!

Bu bir yatırım danışmanlığı programı DEĞİLDİR. Hızlı zengin olma programlarına inanmıyoruz. Kararlılığa, arzuya ve öz-seçim yapma gücüne inanıyoruz. Sunduğumuz danışmanlık, workshop, koçluk, eğitim gibi tüm hizmetler, farkındalığı artırmak ve duyguları anlamanın, hayattan alınan tatmini artıracağını; mutluluğun, sağlığın, zenginliğin ve başarının sadece bu doğrultuda alınan sonuçlardan biri olabileceği temeli üzerinedir. Herkesin anlama, arzu duyma, kararlılık ve uygulama kabiliyeti farklıdır. Hizmetlerimiz içinde ve tanıtımlarında belirtilen başarı hikayeleri, kişilerin kendi gayretlerinin eseridir. Bundan dolayı kimseye zenginlik, sağlık ve mutluluk garantisi vermiyoruz. Zenginlik, sağlık ve mutluluk, kararlılık, arzu ve öz-seçim gücüne bağlıdır.


Kimle Çalışacağız?

Cenk Eser

Cenk Eser

İzmir Fen Lisesi, Boğaziçi Üniversitesi ve Koç Üniversitesi’nde eğitim almış olan Cenk, 1972 İzmir doğumludur. Bilgisayar Mühendisi olup, Executive MBA derecesine sahiptir. 1990’larda başlayan kariyeri, girişimcilik ve kurumsal hayatın özgün bir karışımını içerir. HSBC, Türk Telekom ve Vodafone gibi kurumlarda dijital teknoloji ve ürün birimlerini yönetmiştir. Birden fazla ülkede, çok sayıda irili ufaklı müşteriye dijital dönüşüm danışmanlığı yapmıştır. Yurt dışındaki çok uluslu bir dijital teknoloji girişiminin CEO’luğu sonrasında Türkiye’ye yerleşerek kendi danışmanlık şirketini kurmuştur. Aykut & Esra Banguoğlu Oğut Yaşam Koçluğu Sertifikasına sahip olan Cenk, 2019’dan beri, özellikle kariyerinde ilerlemek ve gelirini artırmak isteyen profesyonellere ve işini büyütmek isteyen girişimcilere koçluk yapmaktadır. Finansal Okuma Yazma Derneği (FODER) üyesidir.

bottom of page