top of page

6. Oturum: Farkındalıklar ve Egzersizler

Süre

90 dk

Ne Çalışacağız?

Para ile ilişkinizi keşfetmeniz ve bolluk bilinci yolculuğunuzda ilerlemeniz için tasarlanmış "Money Talks Workshop"un son oturumu olan "Farkındalıklar ve Egzersizler", tüm Workshop süresince gerçekleştirilen tüm egzersizlerin özetini içerir. Kendi kendinize de uygulayabileceğiniz bu egzersizlerin yarattığı farkındalıkları bir arada görmenizi sağlar. Bu farkındalıklarla bir yol haritası oluşturmayı ve bu yol haritasında ilerlemeyi kolaylaştıracak günlük egzersizleri öğrenmenizi amaçlar.


Bu oturumda, son 5 oturumda gerçekleştirdiğimiz tüm egzersizlerin üzerinden geçerek, bu egzersizlerdeki farkındalıklarımızı hatırlıyoruz. Bu farkındalıkları, para ile ilişkideki 6 alanın her biri için ne şekilde kullanabileceğimize dair bir egzersiz yapıyor ve tüm workshop'un çıktısını bir yol haritası haline getirerek somutlaştırıyoruz. Yol haritamızda ilerlemek için kullanacağımız 9 bolluk bilinci egzersizini ve aktivitesini detaylı işleyerek oturumu tamamlıyoruz.


Neler var?

* Oturumda Kullanılan Sunum (pdf)

* Çalışma Kitabı

* Oturum Konularının Video Setine 1 Yıl Boyunca Sınırsız Erişim

* Değer Olumlaması Ses Kaydına 90 Gün Sınırsız Erişim

* İsteğe Bağlı WhatsApp Grubu


Oturum, Money Talks etkinliği katılımcıları ile birlikte yapılmaktadır. Money Talks Etkinliğinin tüm oturumlarına kaydolmak isterseniz uygulamada "Money Talks" etkinliğini aratarak detayları öğrenebilirsiniz.


Uyarı!

Bu bir yatırım danışmanlığı programı DEĞİLDİR. Hızlı zengin olma programlarına inanmıyoruz. Kararlılığa, arzuya ve öz-seçim yapma gücüne inanıyoruz. Sunduğumuz danışmanlık, workshop, koçluk, eğitim gibi tüm hizmetler, farkındalığı artırmak ve duyguları anlamanın, hayattan alınan tatmini artıracağını; mutluluğun, sağlığın, zenginliğin ve başarının sadece bu doğrultuda alınan sonuçlardan biri olabileceği temeli üzerinedir. Herkesin anlama, arzu duyma, kararlılık ve uygulama kabiliyeti farklıdır. Hizmetlerimiz içinde ve tanıtımlarında belirtilen başarı hikayeleri, kişilerin kendi gayretlerinin eseridir. Bundan dolayı kimseye zenginlik, sağlık ve mutluluk garantisi vermiyoruz. Zenginlik, sağlık ve mutluluk, kararlılık, arzu ve öz-seçim gücüne bağlıdır.


Kimle Çalışacağız?

Cenk Eser

Cenk Eser

İzmir Fen Lisesi, Boğaziçi Üniversitesi ve Koç Üniversitesi’nde eğitim almış olan Cenk, 1972 İzmir doğumludur. Bilgisayar Mühendisi olup, Executive MBA derecesine sahiptir. 1990’larda başlayan kariyeri, girişimcilik ve kurumsal hayatın özgün bir karışımını içerir. HSBC, Türk Telekom ve Vodafone gibi kurumlarda dijital teknoloji ve ürün birimlerini yönetmiştir. Birden fazla ülkede, çok sayıda irili ufaklı müşteriye dijital dönüşüm danışmanlığı yapmıştır. Yurt dışındaki çok uluslu bir dijital teknoloji girişiminin CEO’luğu sonrasında Türkiye’ye yerleşerek kendi danışmanlık şirketini kurmuştur. Aykut & Esra Banguoğlu Oğut Yaşam Koçluğu Sertifikasına sahip olan Cenk, 2019’dan beri, özellikle kariyerinde ilerlemek ve gelirini artırmak isteyen profesyonellere ve işini büyütmek isteyen girişimcilere koçluk yapmaktadır. Finansal Okuma Yazma Derneği (FODER) üyesidir.

bottom of page